loader icon

Wydarzenia

Kolacja walentynkowa

w restauracji Poziom+ w Gliwicach

Zaproś drugą połówkę na romantyczną kolację w wyjątkowej atmosferze. Specjalnie na Dzień Zakochanych przygotowaliśmy walentynkowe menu w wersji dla Niej i dla Niego, składające się z przystawki, zupy, dania głównego i deseru. Dodatkowo dostępna będzie także skrócona karta Poziom+. Przy rezerwacji stolika dla 2 osób (lub wielokrotności) do zamówionego dla każdej osoby 4-daniowego menu, otrzymasz kieliszek Prosecco lub białego/czerwonego wina chillijskiego za 1 zł. Rezerwacje stolików dostępne są w dwóch slotach czasowych: 18:00- 20:00 oraz 20:30- 22:30. Cena: 340 zł.

Walentynki to czas romantycznych kolacji. Spiesz się, bo stoliki znikają bardzo szybko, a tylko rezerwacja da Ci gwarancję miejsca w tym wyjątkowym dniu.

Do zobaczenia 14 lutego w restauracji Poziom+ w Gliwicach.

Rezerwacji można dokonać pod numerem 667 888 894 lub poprzez wiadomość e-mail: lbojarski@hotelediament.pl

OTWARCIE DZIEDZIŃCA

Na mapie Gliwic ponownie pojawiło się wyjątkowe miejsce – dziedziniec restauracji Poziom+.

Mieści się on w urokliwej, zabytkowej kamienicy w sercu miasta. To odpowiednie miejsce na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi. Smaczny posiłek i lampka wybornego wina na świeżym powietrzu to idealne zwieńczenie ciężkiego dnia w pracy. Celebruj z nami wyjątkowe chwile już dziś.

Rogaliki Jana III Sobieskiego

Rogaliki Jana III Sobieskiego

Zapraszamy na pyszne Rogaliki Jana III Sobieskiego.
Idealne do porannej kawy, jako drugie śniadanie do pracy i o dowolnej porze dnia w charakterze podwieczorku.
Wypiekane są przez nas na miejscu, tylko z naturalnych składników najwyższej jakości, bez konserwantów i ulepszaczy. Rogaliki Jana III Sobieskiego polecają się również jako souvenir z miasta, pyszna niespodzianka, którą można przywieźć bliskim.